מה נוכל לעשות עבורכם היום?

צריכים נתונים כדי לקבל החלטות? נתונים מהקהל הרחב, מדגם מייצג, ממועדון לקוחות, מהעמוד שלכם בפייסבוק? אנחנו יודעים לשאול את השאלות הנכונות, את הקהל המתאים על פי הצרכים שלכם.

רוצים לדעת מה אנחנו יודעים לעשות מעולה?

סקרים בקרב הקהל הרחב

אנחנו משתמשים באינטרנט כדי לאסוף נתונים מקהל היעד אותו ממנו אנחנו רוצים לקבל מידע. ניתן לקבל תשובות לשאלות ממדגם מייצג, אמהות, גברים בגילאי 35-50, בני נוער, איזורים גאוגרפיים ופילוחים נוספים אפשריים.

סקרים לצרכי יחסי ציבור

גם אם העסק שלכם מצליח לספק לעיתונאים תוכן מעניין לעתים תכופות, ישנם רגעים בהם עולה השאלה: "מה עכשיו?" "איזה עוד תוכן אפשר לספק לעיתון?" אם אין תשובה מספיק טובה, התוצאה עלולה להיות דממה תקשורתית. אם אין לכם חדשות מרעישות לספק לעיתונאים ואם לא רוצים למחזר אייטמים, אפשר ליצור אותם כדי לספק לעיתונאים תוכן מעניין, רלוונטי שיציג את העסק שלך במרכז וכמוביל המציג מידע מדויק ורלוונטי לענף.

סקרים בקרב רופאים

ביצוע סקרים לצרכי שיווק שונים בקרב רופאים, פילוח לפי תחומי התמחות, גישה לכ 20,000 רופאים . מבוסס אינטרנט . תהליך המחקר מאפשר בקרה מלאה על כל שלבי התהליך תוך שמירת שקיפות מלאה מול הלקוח. מאגרי נתונים מאובטחים לחלוטין על פי סטנדטים בינלאומיים המקובלים בתחום המחקר . סודיות המידע וכמו גם אנונימיות המשיבים נשמרים בקפדנו יתירה.

סקרים בקרב חולים

חדש בישראל שיתוף פעולה שלנו ואתר האינטרנט כמוני מאפשר ללקוחות לבצע מחקרים בקרב קהלים שעד עכשיו היו קשים להשגה. מתמודדים עם מחלות / מצבים בריאותיים מורכבים

 סקרים על דפי אוהדים בפייסבוק

חשבתם פעם לשאול את האוהדים של עמוד הפייסבוק שלכם מה הם חושבים, מה היו רוצים? בדומה לסקר לקוחות המתבצע באמצעות מייל, אפשר להטמיע סקר בטאב פייסבוק ולאפשר מענה בתוך העמוד.
אנחנו יכולים לבדוק עבורכם את ההבדלים בין אוהדים הרשומים בדף לבין כלל האוכלוסייה בהיבטים של שביעות רצון, נאמנות ופרמטרים שונים.

מועדוני לקוחות

אם יש לכם מועדון לקוחות או רשימת מיילים של הלקוחות שלכם, נוכל לשלוח ללקוחות שלכם שאלונים באמצעות המייל, כך שתוכלו לקבל מהם את המידע שאתם צריכים כדי לתת להם שירות יותר טוב.

בדיקת קונספטים ויזואליים

חושבים על רעיון למודעה, אריזה או פרסומת? נוכל לבצע עבורכם בדיקות קונספטים ויזואליים אונליין. בהיקפים גדולים יותר מקבוצות מיקוד. כך שתוכלו לקבל יותר מידע מיותר משיבים, במהירות גדולה, כאשר הקונספט שלכם מוגן בסיסמא.

מחקרים בקהלי יעד בחו"ל

אם תרצו לבדוק מה חושבים קהלים במדינה אחרת, התייעצו איתנו.
החיבור שלנו לרשתות בינלאומיות מאפשר לנו לשאול שאלות גם קהלים במדינות אחרות, הוא גם נותן לנו יתרון משמעותי גם ביכולת בקרה ושליטה במהירות הביצוע ואפילו בעלויות.

יש שאלות בקהל? התקשרו לשאול  072-2360006, 054-4427769

 

אנחנו מציעים מחקרי שוק שיעזרו לכם לקבל החלטות בצורה מהירה יותר, יעילה יותר, שקופה יותר ובעלות נמוכה יותר.

רוצים להתייעץ? בואו נפגש לקפה (:

ליצירת קשר

One Comment

  1. נתנאל
    יוני 8, 2015 @ 9:47 am

    מעוניין בהצעת מחיר לסקר.

    Reply

Leave a Reply

*