סקרים ומחקרים בנושאי בריאות

סקרים ומחקרים בנושאי בריאות

מחקרי בריאות בקרב רופאים או חולים עבור חברות פארמה

מחקרים בקרב רופאים  

ביצוע סקרים לצרכי שיווק שונים בקרב רופאים, פילוח לפי תחומי התמחות, גישה לכ 20,000 רופאים . מבוסס אינטרנט . תהליך המחקר מאפשר בקרה מלאה על כל שלבי התהליך תוך שמירת שקיפות מלאה מול הלקוח. מאגרי נתונים מאובטחים לחלוטין על פי סטנדטים בינלאומיים המקובלים בתחום המחקר . סודיות המידע וכמו גם אנונימיות המשיבים נשמרים בקפדנו יתירה.

הזמנה לסקר מגיע למייל האישי של הרופא . סקרים מבוצעים במרבית ההתמחויות במהירות ובאפקטיביות. במחיר אטרקטיבי וזול משמעותית בהשוואה לסקרים טלפוניים או ראיונות פנים מול פנים.
הטכנולוגיה והמתודולוגיה בה אנו עושים שימוש מאפשרת ביצוע מחקרי מגוונים ושונים : מחקרי אד-הוק, מחקרי כרטיסי חולים, מחקרי מעקב, בדיקת קונספטים שיווקיים, בדיקת אפקטיביות עזרי תעמולה , שילוב של גרפיקה / וידאו / קול, אפשרות להעלאת מידע על ידי הרופאים ועוד.

למידע נוסף על מחקרים בקרב רופאים תרימו טלפון 054-4427769. נשמח לשוחח אתכם ולהתאים לכם את הפתרון היעיל ביותר.

מחקרים בקרב כלל האוכלוסיה 

מבוססים על דגימה מתוך פאנל אינטרנטי המבוסס על עקרונות בניית וניהול פאנלים על פי ESOMAR , ארגון המחקר האירופאי.  ניתן לעשות מגוון רחב של מחקרים : נושאים כלליים, נושאיי בריאות, ביטוח, מדידת הרגלים (אינטימיים, אישיים) , המדיום היעיל ביותר לביצוע מחקרי הבנת התנהגות דיגיטלית של הצרכנים בנושאי בריאות. בדיקת קונספטים, אפקטיביות קמפיינים ועוד

מחקרים בקרב חולים / מתמודדים עם מחלות כרוניות ומצבים רפואיים מורכבים

חדש בישראל שיתוף פעולה שלנו ואתר האינטרנט כמוני מאפשר ללקוחות לבצע מחקרים בקרב קהלים שעד עכשיו היו קשים להשגה. מתמודדים עם מחלות / מצבים בריאותיים מורכבים

צרו עימנו קשר 072-2360006  להתייעצות ומציאת הפיתרון המיטבי עבורכם/ן

Leave a Reply

*